Porady

Termin:

Na Pradze auto z kierowcą podstawiamy w 20-30 minut do zamówienia. Samochód z dowolną ekipą przeprowadzkową - w 30-60 minut w godzinach pracy centrali. Przeprowadzki na koniec miesiąca kalendarzowego warto zamówić z większym wyprzedzeniem, ze względu na dużą ilość zamówień w tym okresie. Państwo wybierają dogodny dla siebie termin.Przeprowadzka standardowa:

Podstawiamy uzgodnionej wielkości samochód dostawczy z odpowiednią ekipą potrzebną do przeniesienia Państwa mienia i mebli. Państwo sami pakują swoje rzeczy do pojemników, kartonów czy worków. Nasi pracownicy zabezpieczają, wnoszą i wynoszą meble, sprzęty i pakunki i ustawiają we wskazanym miejscu w nowym mieszkaniu.

Przeprowadzka kompleksowa (z pakowaniem):

Przeprowadzkę kompleksową najlepiej zamówić z kilkudniowym wyprzedzeniem. Nasi pracownicy dowiozą materiały do pakowania, kartony, folię bąbelkową i zapakują Państwa rzeczy. Wyniosą i wniosą meble, zabezpieczą je na czas transportu. W miejscu docelowym mogą również na Państwa życzenie rozpakować rzeczy.

Przeprowadzka minimum (wersja ekonomiczna):

Państwo we własnym zakresie pakują swoje rzeczy i ładują je do samochodu. Podstawiamy na miejsce auto tylko z kierowca. Kierowca pomoże zabezpieczyć rzeczy w samochodzie i dokona przewozu pod wskazany adres.

 

Jak przygotować się do przeprowadzki?

W wariantach innych niż przeprowadzka kompleksowa, muszą Państwo samodzielnie przygotować się do przeprowadzki, tzn. spakować swoje rzeczy do kartonów i worków. Ciężkie rzeczy, takie jak książki, naczynia, najlepiej spakować do małych kartonów lub pojemników, by można je było szybko i bezpiecznie przenieść. Sprzęt elektroniczny, komputer, telewizor etc. należy dobrze zabezpieczyć, najlepiej owinąć w folię bąbelkową i spakować w sztywny karton, wypełnić pustą przestrzeń czymś miękkim (folia bąbelkowa, gazeta, gąbka), żeby sprzęt nie był luzem w kartonie.

Należy opróżnić wszystkie meble oraz lodówkę. Lodówkę wcześniej rozmrozić. Odkręcić lampy i żyrandole i przygotować je do wyniesienia. Odłączyć pralkę. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu, nasza ekipa będzie mogła zabrać się od razu do pracy, a przeprowadzka przebiegnie sprawnie.

Inne usługi:

- utylizacja - wywóz mebli i zuzytego AGD do specjalistycznych punktów utylizacji. Jeśli jest organizowana u Państwa wystawka możemy również przyjechać, aby pomóc wynieść rzeczy z mieszkania na wystawkę.

- likwidacja mieszkań, likwidacje komornicze.

- transport pojedynczych mebli i AGD (pralka, lodówka, zmywarka) ze sklepu do domu.

- usługi wniesienia i wyniesienia.

- transport palet z towarem (oferujemy również samochody z windą załadowczą i wózkiem paletowym)

- rozpakowanie palet i towarów.

- przeprowadzki biur i magazynów, siedzib firm i lokali usługowych, sklepów i warsztatów.

- przewóz pojedynczych paczek, mebli.

- przeprowadzki międzymiastowe i zagranicę.

 

Ubezpieczenie:

Kierowcy (szefowie ekip przeprowadzkowych) posiadają OC przewoźnika lub osobiście odpowiadają za powierzone mienie.

 

Centrala przymuje zamówienia od poniedziałku do piątku w godz. 08.00-19.00 i w soboty 09.00-17.00. W godzinach pracy centrali telefonicznej można również składać zamówienia na niedziele oraz świeta (cena +30%).

Zapraszamy do kontaktu i do skorzystania z naszych usług! 
We speak English, wir sprechen Deutsch. Feel free to contact us.

 

 

Od 25 maja obowiązują nowe przepisy o ochronie danych osobowych, tj. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").

W związku z powyższym informujemy o zasadach, na jakich przetwarzamy dane osobowe po dniu 25 maja 2018 roku. Państwa dane tj. adres i nr tel. są wykorzystywane wyłącznie w celu wykonania usługi przeprowadzki. Te dane są przekazywane jedynie szefowi ekipy przeprowadzkowej wyłącznie w celu wykonania usługi i NIE SĄ udostępniane firmom zewnętrznym.

 

Twoje dane są u nas bezpieczne, a wyrażone zgody możesz wycofać w każdej chwili.